Всі Новини Закарпаття
        

Крім солідних зарплат ужгородські чиновники не гребують і соціальною допомогою

Крім солідних зарплат ужгородські чиновники не гребують і соціальною допомогою На запит громадської активістки Лариси Ступак влада Ужгорода розкрила свої зарплати.

Як це не дивно, але зарплати владної верхівки Ужгорода сягають у еквіваленті майже 800—900 доларів США. Але найбільше вражає те, що дехто з них бере ще й фінансову допомогу на «оздоровлення» або «вирішення соціально-побутових питань». 

Стосовно мера Ужгорода Богдана Андріїва, то він — впливовий бізнесмен і родина його має мільйонні статки. Окрім того, нещодавно депутати міськради з проандріївської більшості безсоромно виділили з міського бюджету майже мільйон доларів на компенсацію з перевезення пільговиків фірмам, що належать родині мера. 

Тим не менше, Богдан Андріїв спокійно взяв у серпні й зарплату в 20 тисяч гривень, і матеріальну допомогу 17 тисяч гривень. 


Перший заступник мера Іштван Цап (на фото) щомісяця має близько 20 тисяч гривень зарплати і взяв собі ще 12 тисяч допомоги на вирішення побутових питань. При цьому Іштван Цап не є бідною людиною, їздить на престижному «мерсі» й має чудові житлові умови. Які саме побутові питання він хотів вирішити, не зрозуміло. 


Те саме стосується і двох інших заступників, які не з бідняків-челядників — Білака та Габора. Вони отримують понад 15 тисяч гривень зарплати щомісяця і взяли по 10 тисяч гривень допомоги. 


Ну, і секретар ради Андріана Сушко не проти хороших грошей із міського бюджету. Вона крім зарплати в 15 тисяч ще й узяла собі допомогу понад 11 тисяч гривень, інформує ProZak.info. 

І це чиновницьке зухвальство на фоні тотального зубожіння більшості населення Ужгорода.

Корупційний скандал: заступнику мера Ужгорода Цапу дали арешт та відсторонили від роботи

miskrada2
      

09/12/16 18:59   Бізнес

Коментарі (4)

23 грудня 2016, 22:14
той, що з дытьми
Затупник голови міста Біляк анонсував закриття центру спорт для всіх в ужгороді попри національної кампанії розвитку осередків спорту для дітей україни


22 грудня 2016, 14:50
гоша
Краще б Сушко організувала святкову вечерю підопічним територіального центру з коштів матеріальної допомоги яку вона отримала на оздоровлення чи на вирішення соціально побутових умов,а не підсказувала своії родичці яка працює в терцентрі просити у простих мешканців м.Ужгорода принести продукти харчування.Цим прокидькам завжди буде мало,бо вони людей ненавидять.


12 грудня 2016, 19:04
бандріїв
це ми по 500 гривень з продажних ужгородців повертаємо собі.


11 грудня 2016, 00:27
Тарас
Цап - це рідкісна мерзота і гнилота

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=109387
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4375979 0