Всі Новини Закарпаття
        

«Закарпатгаз» проведе місячник з пропаганди безпечного користування газом у побуті

«Закарпатгаз» проведе місячник з пропаганди безпечного користування газом у побуті Проведення Місячника пропаганди з безпечного користування газом у побуті традиційно збігається із настанням осені. Напередодні початку опалювального сезону фахівці газорозподільної компанії проведуть низку заходів з інформування споживачів області про правила безпечного поводження з газовими приладами. Насамперед зусилля будуть спрямовані на проведення занять із учнями молодших класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.

В рамках Місячнику, який триватиме з 15 вересня по 15 жовтня, фахівці ПАТ «Закарпатгаз» проведуть ряд лекцій серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з питань безпечного використання газу та посилять роз’яснювальну роботу серед населення Закарпатської області, зокрема, під час проведення регламентних робіт на газопроводах.

 

Місячник безпечного використання газу у побуті – це комплекс заходів, які ПАТ «Закарпатгаз» щорічно  проводить  перед початком опалювального сезону для того, щоб нагадати споживачам правила безпечного поводження з природним газом у побуті. Метою Місячника є запобігання нещасни м  випадк ам  під час користування газом в  холодну пору року . Усі заходи, які проводять працівники газово ї компанії , спрямовані на ознайомлення  споживачів природного газу Закарпатської області з вимогами правил безпечного користування побутовими газовими приладами.

 

«Щороку ми навчаємо школярів правилам поводження з газом, розповідаємо, як правильно та безпечно користуватися газовими приладами, нагадуємо, що залишати без нагляду працюючі прилади неможна. Ми щиро вдячні вчителям та батькам, які допомагають нам у цьому», - наголошує головний інженер служби експлуатації ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

 

Сьогодні неможливо уявити наше життя без природного газу, який змінив побут та умови життя людей. Адже газ - це джерело тепла та енергії. В наш час чи не кожен з нас використовує у побуті газові плити, водонагрівачі, опалювальні котли або конвектори.  Але природний газ буде залишатися нашим другом лише за умови, якщо кожен буде знати і суворо дотримуватись правил безпеки при поводженні з ним та усвідомлювати можливі наслідки, які можуть виникнути при нехтуванні цими правилами.

 

Незнання і недотримання елементарних правил безпечного користування газом у побуті може призвести до отруєнь чадним газом, вибухів і пожеж.

Завжди пам’ятайте прості, але надзвичайно важливі правила поводження з газовими приладами. Нагадайте їх своїм рідним та  близьким  – це допоможе запобігти нещасним випадкам при використанні  природного  газу в побуті, збереже життя та здоров’я. Власним прикладом покажіть молодшим членам родини необхідність дотримання правил безпечного користування газом.


      

13/09/17 11:07   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=119259
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3745415 0