Всі Новини Закарпаття
        

В Ужгороді відбудеться міжнародний молодіжний фестиваль “Beauty around me”

В Ужгороді відбудеться міжнародний молодіжний фестиваль “Beauty around me” Вже цими вихідними, 15-16 вересня, в Ужгороді пройде міжнародний молодіжний фестиваль “Beauty around me”.

Про деталі фестивалю сьогодні журналістам розповідали його організатори: Віталій Ерфан – начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації; Ірина Савченко – начальник відділу молодіжної політики управління; Джерусалем Хайла – волонтер Корпусу Миру США та Катерина Станкевич – виконавчий директор громадської організації „Екосфера”.

 

За словами організаторів фестиваль проходитиме під гаслом „Єдині в різномаїтті”. У заході візьмуть участь представники країн Азії, Африки Словаччини та США.

 

Фестиваль спрямований на те, аби зруйнувати купу стереотипів, які існують в українському суспільстві, аби розвинути толерантність та познайомити закарпатців із культурою та звичаями різних держав. Важливо, аби люди розуміли, що всі ми різні і рівні, незважаючи на національність, колір шкіри чи ще які-небудь ознаки, зазначають організатори.

 

Цьогоріч фестиваль проходитиме 2 дні. Перший день – лише для самих учасників. Вони проходитимуть комунікативний квест-гру, аби ближче познайомитися та налагодити комунікацію один з одним. А вже у суботу, 16 вересня, фестиваль проходитиме на Театральній площі, де кожна країна-учасниця матиме свою локацію.

 

У наметах учасників можна буде пройти різні майстер-класи, приміряти традиційний одяг з інших країн та просто поспілкуватися з цікавими людьми інших національностей. Завершиться вечір концертом на Театральній, де також кожна країна-учасниця представлятиме свою культуру, однак вже за допомогою пісень та танців.


      

13/09/17 13:58   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=119263
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906311 0