Всі Новини Закарпаття
        

Керівник ужгородського дитячого садочка вимагає вибачень у Інтернет-видань за наклеп (документи)

Керівник ужгородського дитячого садочка вимагає вибачень у Інтернет-видань за наклеп (документи) Наказом управління освіти Ужгородської міської ради було призначено на посаду завідувачки дошкільного закладу №7 Веселовську Іванну Володимирівну (дівоче прізвище - Лупич).

Одразу після її призначення, з метою дискредитації керівництва міської ради в період виборчих перегонів, в інтернет-виданнях «Вся Закарпатська правда» та «UA-Reporter» було опубліковано інформацію про відсутність відповідної освіти у Веселовської І.В. (дівоче прізвище - Лупич). Як з’ясували  журналісти дана інформація не відповідає дійсності.

Веселовська І.В. закінчила Ужгородський національний університет, та отримує відповідну кваліфікацію за спеціальністю «Дошкільне виховання» в Національному Педагогічному Університеті ім.Драгоманова. Призначення на посаду керівника навчального закладу відбулося відповідно до чинного законодавства.  Серед ужгородських педагогів Веселовська користується авторитетом.

У даній статті було порушено ряд статей  Закону України «Про інформацію». Зокрема: ст.5 «Основні принципи інформаційних відносин», ст.23 «Інформація про особу», ст.32 «Інформаційний запит щодо доступу до офіційних документів і запит щодо надання письмової або усної інформації та ст.46 «Неприпустимість зловживання правом на інформацію».

Веселовська І. В. була шокована опублікованими матеріалами, які зачіпають її честь і гідність. Інформацію сприйняла близько до серця і потрапила до лікарні з серцевим нападом. Очевидно, журналісти згаданих ЗМІ причетні до брехливої інформації, не усвідомлюють юридичних наслідків від подібної "журналістської" діяльності, даремно сподіваючись уникнути відповідальності за наклеп.

 

      

10/09/10 16:03   Кримінал

Коментарі (16)

19 липня 2017, 23:18
fidelity

To Whom it may concern!!!

Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need
funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good
business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call
Our Head Office In United state of america on +19513561932.
required to fill the info :
Name—-
Amunt—-
Duration—-
Phone number—
Country—
Regards,
FROM: Mr fidelity Loan Company
+19513561932.


15 вересня 2016, 17:17
helen powell
Привіт,
Ласкаво просимо в компанії кредиту Хелен Powell, присвячений забезпеченню швидкого забезпечених кредитів готівкою для кваліфікованих фахівців, приватних фірм, громадських фірм і компаній за пільговою процентною ставкою 2. Ми допомогли численні кількість людей і організацій, які стикаються з фінансовими труднощами в усьому світі. Коли ви застосовуєте з нами, ви подаєте з довірою компанії, яка піклується про своїх потребах у фінансуванні. Ми будемо дбати про вас протягом усього процесу. зв'яжіться з нами для вашого кредиту по електронній пошті helenpowellloancompany@gmail.com
Заявник
ДАНІ
1) Повне найменування:
2) Країна:
3) Адреса:
4) Стан:
5) Пол:
6) Сімейний стан:
7) Рід занять:
8) Номер телефону:
9) Поточне положення і місце роботи:
10) Щомісячний дохід:
11) Сума кредиту Необхідні:
12) позики Тривалість:
13) Мета кредиту:
14) Релігія:
15) Чи зверталися Ви раніше:
16) Дата народження:
спасибі.


11 вересня 2010, 12:29
Рата Степе
А работают по лучше чем остальные!


11 вересня 2010, 11:41
Шоні
Про що ви сперечаєтеся? У веселовської на даний час відсутня педагогічна освіта і це є ФАКТ! Через рік її призначення було б правомірним.


10 вересня 2010, 22:51
Степа
На ВЗП большинство не имеют соответственного образования.Пришли работать без малейшего понятия о журналистике.А берутся критиковать это назначение.


10 вересня 2010, 22:28
Жорж
журналюги все кондомы


10 вересня 2010, 21:16
Крістіна
Мені, як журналісту, соромно за те, що якісь недбалі молодики, порушуючи журналістську етику порочать професійне обличчя працівників ЗМІ.


10 вересня 2010, 21:16
Вікторія
Таких недожурналістів як ці з ВЗП треба розстрілювати на місці. Вони тільки шкодять людям. Довели своєю незаконною публікацією нещасну жінку до серцевого нападу - це гірше ніж те, в чому вони звинувачують мера.


10 вересня 2010, 17:54
BЗП
ЗГІДНО ЗАКОНУ УКРАЇНИ Веселовська НЕ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ завідуючою дитячим садком.
можете ви перекручувати факти як хочете.


10 вересня 2010, 17:01
Аліна
В суд!Тільки так їх можна заставити перестати порушувати закони.Те що їх роботодавець Волошин нічого не міняє.


10 вересня 2010, 16:44
Саша
ВЗП Вы реально нарушили множество законов Украины одним только материалом.Это в суде будете говрить кто и что заменяет или нет.Но кто Вы такие,что бы контролировать дела мэрии и прокуратуры?Писец подкрался незаметно,перестаралис.Хотели через невинную женщину на Ратушняка вылить грязь,теперь она имеет хороших юристов,будет иск в суд,это гарантия.


10 вересня 2010, 16:41
Саша
А ручки то у ВЗП тряяясутся )"довідка ппро те"



10 вересня 2010, 16:36
BЗП
Та ви ще й двоєчники ! довідка ппро те що вона є слухачем заміняє диплом про вищу педагогічну освіту????


10 вересня 2010, 16:18
ВЗП
Ой-йо.Ща удалим статью и никто ничего не докажет.


10 вересня 2010, 16:15
Закарпатець
Такие сайты дискридитируют само понятие журналист.


10 вересня 2010, 16:11
ВЗП
Ми готові до суду.