Всі Новини Закарпаття
        

У Перечинському районному центрі зайнятості проводилася презентація курсів навчання

У Перечинському районному центрі зайнятості проводилася презентація курсів навчання 18 квітня 2011 р. у Перечинському районному центрі зайнятості проводилася презентація курсів навчання. Презентувалися професії кухар, офіціант, бармен. Захід проводила начальник відділу активної підтримки безробітних Леся Сивохоп, головний спеціаліст цього відділу Олена Качала, начальник відділу сприяння працевлаштуванню Дарія Кость, начальник відділу взаємодії з роботодавцями та соціальними партнерами Василина Марюнич.

Запрошені: начальник управління економіки РДА Петро Доброцький, представники Перечинського СТ, ПП Барник Л.В., ПП Лабич О.А.

На початку заходу Леся Сивохоп розповіла безробітним про професії кухаря, офіціанта, бармена, перелік навчальних закладів, де можна їх здобути.

Необхідно зазначити, що ці професії на даний час є  популярними, оскільки сфера торгівлі та громадського харчування дуже розповсюджена. Тому проблем із працевлаштуванням після закінчення навчання практично немає.

Отож, найбільше запитань було до роботодавців, які розкрили переваги професій, умови праці, перспективи фахового росту, перспективи працевлаштування безпосередньо на  ПОУ.

Дарія Кость розповіла про перелік послуг, які надає служба зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню. Олена Качала роз’яснила присутнім можливість отримання професії за індивідуальною формою навчання безпосередньо на ПОУ та проходження стажування особами, які тривалий час не працювали за професією та втратили кваліфікацію.

 

Олена Качала, головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Перечинського районного центру зайнятості

      

19/04/11 17:16   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=29675
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3595101 0